Vera Wisterová zažila koncom októbra to, čoho sa bojí každá matka. Jej dvoch synčekov uniesol ich vlastný otec a skončili v Amerike, pričom moderátorka nevidela deti celé mesiace. Teraz nastal v prípade veľký zvrat!

Vera Wisterová (42) prežila 24. októbra 2019 nočnú moru každej mamičky, keď jej uniesli 8-ročného syna Harlowa a 5-ročného Thea. Za únosom z bratislavského nákupného centra stál ich otec Jeremy Hulsh (40), ktorý s chlapcami zmizol v Amerike.

Odtiaľ poslal prostredníctvom novinárky Maliny Saval fotku s deťmi, aby všetkým odkázal, že sú v poriadku. Moderátorka ale zažívala chvíle strachu i utrpenia a v bolestivom rozhovore opísala, aké to je byť nasilu odtrhnutá od svojich milovaných detí. Po takmer štyroch mesiacoch konečne nastal podľa informácií Šarmu v prípade únosu veľký zvrat.

Vera síce synov stále nemá doma, no otec jej dovolil sa s nimi aspoň stretnúť na americkej pôde. Pre zdrvenú ryšavku však platia aktuálne rovnaké pravidlá, aké mal Jeremy na Slovensku a svoje deti mohla uvidieť len v sprievode tretej osoby, ktorá ju kontroluje. Americké úrady tiež preverujú, či je moderátorka so svojím novým partnerom vhodná na výchovu a ovplyvňovanie maloletých. Boj dvojice tak ani zďaleka nie je na konci.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: Instagram/verawister, Televízia JOJ