Aj keď sa pred pár týždňami zdalo, že manželstvo Bičanovcov je úspešne skončené a každý z expartnerov sa poberie vlastnou cestou, opak je pravdou. Andrej Bičan môže na rozvod zabudnúť! Jeho manželka podnikla nečakaný krok…

Rozvod Bičanovcov a jeho definitívne ukončenie je stále v nedohľadne. Hoci sa zdalo, že dvojica sa na poslednom súde dohodla, ďalšie kroky viedli k tomu, že manželka Edita vyjadrila obrovskú nespokojnosť s vývojom situácie.

Naštvaná manželka, ktorej sa okrem iného nepozdáva ani to, že jej deti sa budú pravidelne stretávať s aktuálnou partnerkou Andreja Michaelou, sa zrejme definitívne rozzúrila potom, čo ju manžel pripravil o dom. Na hniezdočku, kde kedysi žili ako rodina, totiž moderátor vymenil zámky a majiteľka jazykovej školy sa tak musela spolu s deťmi pobrať ku svojej mame do Veľkej Mače. Problémy ju neobišli ani v práci, keďže musela opustiť priestory a manžel jej mal zobrať aj auto.

Po dohode s právničkou sa teda rozhodla voči rozsudku odvolať: „Mám silnú potrebu chrániť svoje deti a v neposlednom rade aj seba. Naše zákony sú totiž veľmi zastaralé a deravé, keďže nechránia ženu s dieťaťom, ale v podstate toho, čo koná na hrane zákona,“ rozohnila sa pre Nový Čas.

Je presvedčená, že tieto kroky mal jej manžel dokonale premyslené a nechápe, ako môže nechať svoje dcéry denno denne dochádzať hodinu do školy a ďalšiu hodinu späť: „Ako rodina sme tri roky bývali v Mači a do Bratislavy sa mu cestovať nechcelo. Teraz mu nevadí, ak dievčatká budú musieť chodiť s prestupmi skoro ráno, keďže nie vždy budem schopná ich odviezť a potom poobede budú musieť niekde čakať, keďže odmietol sprístupniť náš dom,“ pohoršuje sa.

Manželka Edita podala na súde odvolanie

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, RTVS