Rok 2023 je pre bývalého predsedu Národnej rady Slovenskej republiky rokom plným škandálov. Najnovšie naňho bývalá partnerka Barbora Richterová vytiahla ďalšie šokujúce obvinenie. Boris Kollár sa mal nedávno stať otcom 14. dieťaťa.

Po neúspešných parlamentných voľbách si Boris Kollár užíva voľné chvíle v Dubaji. Na rovnakom mieste sa nachádza aj mamička jeho 13. dieťaťa, synčeka Abnera, Laura Vizváryová, ktorá sa netají tým, že majú s politikom bližší vzťah.

Atraktívna blondínka však podľa najnovších informácií zverejnených na Facebooku Kollárovej expartnerky Barbory Richterovej zrejme nie je jedinou ženou, ktorá tento rok podnikateľovi porodila dieťa.

Má Boris Kollár 14. dieťa?

Richterová, ktorá má s Borisom syna Artura a Aarona, zbrojí proti podnikateľovi už poriadne dlhú dobu. A, zdá sa, že ani nehodlá prestať. Počas víkendu ukázala verejnosti správy, podľa ktorých má mať multiotecko dieťa aj s bývalou fitnesskou, 25-ročnou Humenčankou Vanessou Hrubovčákovou. 

 

Vanessa má vraj s 58-ročným šéfom strany Sme rodina syna, ktorého mala pred 3 týždňami pokrstiť. Následne sa v miestnej reštaurácii mala konať oslava, kde bol údajne videný aj Kollár. ,,Myslíte, že sa Boris Kollár prizná k svojmu synovi s Vanesou Hrubovčákovou? Alebo až keď postnem fotku z krstu?” opýtala sa odvážne užívateľov Facebooku Barbora. Portál Pluska sa politika snažil kontaktovať, no na otázky neodpovedal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska, Facebook/Barbora Richterová | Foto: Instagram/kollarboris