Napriek tomu, že je atraktívnou a sympatickou ženou, mnoho dievčat zo šou Ruža pre nevestu ju vníma ako najmenej výraznú. Ona o pozornosť ženícha Radka stále bojuje, v poslednej epizóde bola dokonca iniciátorkou napísania listu adresovaného práve jemu. Zlé jazyky však hovoria, že ju po celý čas natáčania čakal doma partner.

Nicole Fedorčáková to má aktuálne v šou poriadne nahnuté. TV Markíza nechala po poslednej epizóde divákov v obrovskom napätí, keď neukázala, či dal Radko poslednú ružu jej alebo Julii.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Má však vôbec 28-ročná rodáčka z Bratislavy o televízneho ženícha úprimný záujem? Redakcia Nového Času prišla so šokujúcim zistením. „Nicole je stále vo vzťahu s Viliamom, s ktorým chodí už dlhé roky,“ uviedol anonym. Tejto skutočnosti by mohli nasvedčovať aj príspevky na Instagrame čiernovlásky, na ktorých sa nachádza spomínaný muž. Na snímkach spred pár rokov sa dokonca romanticky objímajú či pusinkujú. Ako to teda je?

Zdá sa, že Julie s Radkom neskončí: Nasvedčujú tomu tieto slová!

„Určite by som sa nezúčastnila kastingu do šou Ruža pre nevestu, ak by som mala partnera. Viliama poznám dlhé roky, isté obdobie sme tvorili pár, ale rozišli sme sa,“ vyjadrila sa pre Nový Čas Nicole. „Ostali sme kamaráti,“ doplnila, čím odôvodnila, prečo sa Viliam stále vyskytuje na jej profile.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nicole Fedorčáková (@nicollefedorcakova)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viliam Szabo (@viliam_szou)

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/nicollefedorcakova