Monika Potokárová patrila k mimoriadne nadaným mladým herečkám, ktoré mali našliapnuté na skvelú kariéru na divadelných doskách. Bohužiaľ, pred vyše tromi rokmi sa rozhodla vo veku 27 rokov siahnuť si na život. Presné okolnosti pritom dodnes neboli zverejnené.

Monika za sebou okrem hereckých postáv zanechala aj smútiacu rodinu, blízkych a užialeného manžela Roba Rotha (50). Dodnes pritom nie je zrejmé, čo mladú herečku prinútilo k nečakanému ukončeniu života, ani za akých okolností bola nájdená v bratislavskom byte. Neoverené informácie však hovoria o tom, že ju mal objaviť manžel v kúpeľni bytu v Starom Meste.

Aj preto mohli pred pár dňami ostať diváci televízie Markíza viac ako prekvapení, keď odvysielala nečakanú epizódu Rodinných prípadov. Relácia sa teší veľkej obľube, no televízia siahla po časti s názvom Idol, kde účinkuje aj zosnulá Monika Potokárová.

Na tom samotnom by nebolo nič zvláštne, avšak v epizóde z roku 2015 stvárnila postavu, ktorá je posadnutá istým mužom a fabuluje si v hlave spoločný vzťah. Keď napokon zistí, že dotyčný o ňu nemá v skutočnosti záujem, pokúsi sa o samovraždu. Rodina ženu objaví v kúpeľni s podrezanými žilami. Je tak otázne, či bol práve tento krok Markízy vzhľadom k okolnostiam práve najšťastnejší.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Televízia Markíza/Rodinné prípady | Foto: Televízia JOJ, FB/Trochu inak s Adelou