Slávna herečka Hayden Panettiere skončila v slzách. Jej mladší brat a rovnako herec totiž prišiel o život. 28-ročný umelec, ktorý bojoval s úzkosťou a depresiou, mal poslednýkrát vydýchnuť v nedeľu večer vo svojom byte v New Yorku. Presná príčina úmrtia nie je zrejmá.

Mladý umelec Jansen Panettiere náhle zomrel v nedeľu podvečer vo svojom byte v New Yorku. Ako uvádza DailyMail, herca našli v nehnuteľnosti, no už mu nedokázali pomôcť. Presná príčina jeho úmrtia nateraz nebola zverejnená, no vedelo sa, že vedie boj s úzkosťou a depresiou.

Herec bol hviezdou televíznej stanice Disney Channel, kde sa objavil vo filme Tiger Cruise či v Racing Stripes, no zahral si napríklad aj v The Walking Dead. V slzách po smutnej správe skončila jeho sestra Hayden (33), ktorú si diváci obľúbili v seriáli Nashville či v hororovej komédii Vreskot 4.

Herečka, ktorá si s bratom bola veľmi blízka, sa po jeho smrti ešte nevyjadrila na sociálnej sieti a rovnako tak ani nikto zo smútiacej rodiny. Jansen sa okrem herectva venoval aj umeleckej graffiti maľbe, ktorú s fanúšikmi zdieľal i krátko pred úmrtím. Spoločnú fotografiu so sestrou zdieľal ešte koncom januára, keď mu Hayden vytvárala na hlave nový strih vlasov. V slzách skončili tiež fanúšikovia obľúbeného seriálu, keďže pred pár dňami  zomrel známy herec a seriálový detektív.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  | Foto:  Twitter, IG/jrpanettiere