Finále 15. série Farmy sa blíži a situácia medzi zostávajúcimi hráčmi sa čoraz viac vyostruje. Jeden zo súťažiacich sa dokonca dostal pod taký tlak, že sa rozhodol dať reality šou zbohom.

Adam Rohárik je v očiach mnohých jednoznačným kráľom Farmy 15. Avšak to, že maká ako drak, mu ešte víťazstvo nezaručuje. Bližšie k nemu ale mohol mať vďaka svojej výhre v súťaži. Alica mu totiž ponúkla zlatý lístok do semifinále, ktorý si mohol zakúpiť za 10 000 eur zo spoločného konta.

Farmár na exkluzívnu vstupenku prikývol s tým, že sa svojou prácou bude snažiť peniaze vrátiť späť. Predpokladal, že ho za tento skutok čakajú nepríjemné chvíle, no netušil, že na statku nastane totálne peklo. Súperi na Adamovi nenechali nitku suchú a totálne ho od seba odstrihli. 

farma adam

Vstupenku posunul ďalej

Pod vplyvom mimoriadneho tlaku sa Adam rozhodol, že boj o peniaze predčasne ukončí. Po noci v duelantskej chatke ostatným so slzami v očiach oznámil, že ho jeho gesto veľmi mrzí a zo šou odchádza. Svoj lístok položil na stôl. ,,Môžete tým niekomu uľahčiť cestu do finále. Pomôcť tomu, ktorý si to naozaj zaslúži. Podľa mňa by to mala byť jediná Mirka, ale viem, aká je, takže ona si to nevezme. Takže je to na vás,” šokoval Adam.

,,Nejdem sa s vami lúčiť, nejdem vás stískať, lebo nebolo to by to asi na mieste,” povedal farmárom a odišiel od stola. Či ide o Adamov definitívny koniec alebo zasiahne ešte štáb, uvidíme dnes večer na obrazovkách Markízy. Ukážku si môžete pozrieť v priloženom videu.

Zdroj: Markiza.sk