Farmári nemohli uveriť vlastným ušiam! Keď im Evelyn prečítala list od vypadnutej Lívie, každý netrpezlivo čakal na meno ďalšieho farmára týždňa. Hoci predpokladali, že ním bude jej priateľ Michal Gajdošech, nestalo sa…

Tomuto sa hovorí šok! Lívia Chvostíková, ktorá vypadla po poslednom dueli a prehre proti Daniele Urbanovej, nechala farmárom list na rozlúčku. Evelyn zvedavým farmárom jeho obsah prečítala a nechýbali v ňom sladké vyznania na adresu svalnatého modela Michala Gajdośecha. Okrem toho Mišovi odkázala, že sa vidia vonku a ich príbeh sa Farmou nekončí.

Všetci na statku tak viac menej zmierení s výsledkom čakali na to, koho stanovila za farmára týždňa. O to väčší šok nastal za stolom, keď Evelyn nepovedal meno Mišo, ale Miša. Michaela Štefaníková z neobľúbeného trojlístka, ktorá navyše tvrdí, že je tehotná, sa tak nečakane stane šéfkou počas nasledujúceho týždňa a bude chránená pred duelom.

Čo viedlo Líviu k tomuto kroku nie je známe, no farmári už nemôžu príliš taktizovať ani vo voľbe duelantov. S novými pravidlami majú totiž všetci v rukách zlaté tehličky, ktorými vedia výrazne ovplyvniť hlasovanie. Kto sa napokon stane sluhom a kto ďalším duelantom, sa dozviete už čoskoro.

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube, Facebook