Piatkové finále sa nezadržateľne blíži a už dnes sa v aréne rozhodne, ktorí súťažiaci zabojujú o peknú sumičku peňazí. V hľadisku sa stretnú aj všetci vypadnutí farmári a príde poriadne prekvapenie. Eva sa mala totiž údajne bozkávať s jedným mladým farmárom.

Od piatkového finále delia divákov doslova hodiny a už teraz je jasné, že semifinalisti nebudú mať postup do záverečného boja o 75-tisíc eur ľahký. Už dnes večer sa pritom stretnú v hľadisku arény aj všetci vypadnutí farmári. Po príchode Evelyn panuje dobrá nálada, no odrazu príde nečakané prekvapenie.

Keď moderátorka pochváli účes Evy Lipovskej, tá so smiechom prezradí, že vlasy jej zapletal potetovaný fešák Matúš. Beáta ale dodá zarážajúcu pikošku o tom, že dvojica sa mala spolu údajne aj bozkávať, čomu šokovaná Evelyn takmer neverí. Nedávno pritom prasklo aj súkromné tajomstvo Lukáša.

Eva sa však týmto tvrdeniam bráni s úsmevom na tvári: “Nie, neni pravda. Nič sa nestalo, to je len nahraté, to je len tak..,” uvádza na svoju obranu. Matúš vysloví len slovo “nie”, no z jeho tváre ostane zrejme divák poriadne zmätený. Zdá sa totiž, akoby si svojou odpoveďou nebol istý, video >>> TU <<<. Nechajme sa teda prekvapiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: Televízia Markíza