Jojkárska relácia Bez servítky sa teší medzi divákmi veľkej popularite, hoci si zlízla aj kritiku za to, že vedenie televíznej relácie vyberá stále kontroverznejších súťažiacich. Najnovšie navyše polícia vyhlásila po jednom zo známych a nedávnych kuchárov pátranie.

Ešte v septembri odvysielala televízia JOJ týždeň relácie Bez servítky, v ktorej sa objavil aj súťažiaci s alkoholovými problémami. Peter Antal z Košíc bol kedysi úspešný podnikateľ, ktorý mal rodinu, a dokonca plánoval kandidovať za primátora. Sériou nešťastných udalostí však o všetko postupne prišiel a prepadol alkoholu.

Súťažiacich v relácii o varení privítal v altánku na záhrade na Pereši a varil v pivnici. Už vtedy bolo zjavné, že Peter sa v živote potýka s veľkým problémom, ktorým je aktuálne najmä alkoholová závislosť. Keď sa počas natáčania pokúšal nepiť, bolo na ňom vidieť evidentné abstinenčné príznaky.

Hoci plánoval všetko obrátiť k lepšiemu a vstúpiť si do svedomia, zdá sa, že sa mu to celkom nedarí. Policajná stránka Pátranie totiž zverejnila práve jeho fotografiou so slovami, že je naňho vydaný zatykač podľa paragrafu 73. Ten hovorí o tom, že u menovaného vznikol dôvod na väzbu, no polícia mu nemôže doručiť predvolanie, ani ho predviesť či zadržať. V prípade jeho dostihnutia bude o Petrovom ďalšom osude rozhodovať polícia, prokuratúra a súd.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  patranie.sk │ Foto: FB/Patranie.sk, Televízia JOJ