Multitalentovaná umelkyňa Barbora Švidraňová je jednou z najpôvabnejších hviezd domáceho šoubiznisu, pričom pred televíznymi kamerami už očarila nejedného muža. Ryšavá kráska síce z času na čas experimentuje s odtieňom svojich vlasov, no tento raz fanúšikov prekvapila aj novým zostrihom!

33-ročná speváčka a herečka Barbora Švidraňová je mamičkou rozkošného synčeka Gabriela, pričom aktuálne po svojom boku nemá žiadneho oficiálneho partnera. Krásna umelkyňa má však po dlhých mesiacoch konečne plné ruky práce, nakoľko sa pripravuje na divadelnú úlohu v Mestskom divadle Žilina.

Práve tu bude mať 22. januára premiéru v hre Anna Karenina, kde stvárni hlavnú rolu, k čomu patria, samozrejme, aj kostýmové skúšky. Práve tu si Barbora vyskúšala krátky zostrih vďaka parochni, ktorou absolútne zmiatla svojich fanúšikov, nakoľko bola v totožnom odtieni jej vlasov. Ako však prezradila, i keď ju účes na chlapca láka, v práci si ho užije vďaka parochni a potom ju to vždy prejde. Čo myslíte, hodila by sa jej práve táto frizúra?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/_basie_