Je to vôbec možné? Jennifer Lopez a Ben Affleck sa dali dokopy po 20 rokoch odlúčenia, z čoho boli ich fanúšikovia mimoriadne nadšení. V júli tomu budú dva roky, ako si manželia povedali áno. Ich šťastie však dlho netrvalo ani tentokrát a dvojica vraj má byť opäť od seba.

Celebritná dvojica bola zasnúbená už v roku 2002, no namiesto svadby prišiel rozchod. Počas 20-tich rokov sa v živote oboch umelcov vystriedalo niekoľko lások a obaja sa stali rodičmi. Cesty Jennifer Lopez a Bena Afflecka však osud opäť spojil a v roku 2022 prišli nielen ďalšie zásnuby, ale aj svadba.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @bennifer4ever

Aktuálne médiá zaplavila šokujúca správa o rozpade tohto páru. Zdroj z okolia hercov pre In Touch prezradil, že svoj vzťah jednoducho nezvládajú a stoja pred rozvodom. Ben vraj už s krásnou manželkou nezdieľa ani jednu domácnosť.

„Jennifer sa sústreďuje na kariéru a na svoje deti. Ben sa už odsťahoval a pravdepodobne budú musieť predať dom snov, ktorý hľadali dva roky,“ uviedol anonym pre In Touch. „Nikdy sa neprestanú milovať, ale ona ho nemôže ovládať a on ju nemôže zmeniť,“ ukončil.

Je pravda, že párik sa už spolu na verejnosti neukázal dlho, avšak ani Ben, ani Jennifer sa k situácii nevyjadrujú.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @bennifer4ever

Zdroj: in Touch | Foto: YouTube/HDI CHANNEL