Urobili to! Jennifer Lopez, jedna z najžiadanejších speváčok svetového šoubiznisu, ktorá bola počas svojej kariéry spájaná s viacerými mužmi, povedala svoje životné “áno” hercovi Benovi Affleckovi. A fanúšikovia dvojice sú viac ako nadšení!

Jennifer Lopez (52) a Ben Affleck (49) sú vášnivým dôkazom toho, že stará láska nehrdzavie. Sympatická dvojica, ktorá sa dala dokopy v júni 2002 a rozišla sa o rok a pol neskôr, už bola v minulosti zasnúbená, avšak veľkolepú svadbu odvolali len deň pred jej uskutočnením. Romanca na druhý pokus o takmer dvadsať rokov neskôr vyšla a z “Bennifer” sú dnes manželia.

Ako uvádza portál TMZ, dvojica si mala povedať vytúžené “áno” 16. júla v Clark County v štáte Nevada, a kým Ben má za sebou 13-ročné manželstvo s kolegyňou Jennifer Garner, JLo bola vydatá za speváka Marca Anthonyho, ktorému porodila dvojičky. Len krátke obdobie po nevydarenom vzťahu s podnikateľom Alexom Rodriguezom sa začala objavovať po boku herca, ktorému dnes môže s hrdosťou hovoriť manžel.

„Predstavovali ste si niekedy, že by sa vám splnil váš najväčší sen? V sobou večer na mojom najobľúbenejšom mieste na svete (v bublinkovom kúpeli), môj krásny miláčik pokľakol na jedno koleno a požiadal ma o ruku. Úplne ma to zaskočilo, len som sa na neho dívala, smiala sa, plakala a snažila sa pochopiť, že sa to po dvadsiatich rokoch deje zase celé znova. Došli mi slová,“ uviedla v apríli speváčka.

Ako priblížila na svojej stránke OnTheJLo, aj so svojimi deťmi odleteli do Vegas, kde čakali v rade na licenciu s ďalšími štyrmi pármi, aby mohli spečatiť svoju lásku aj oficiálne. Následne na sociálnej sieti Instagram zverejnila záber z postele, kde má na prsteníku ľavej ruky obrúčku. Blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TMZ, onthejlo.com | Foto: IG/jlo