Jarná časť televíznej sezóny na Slovensku už pomaly, ale isto klope na dvere a televízie už zväčša finišujú prípravy na viaceré projekty, ktoré počas prvého polroka 2018 budeme mať možnosť vidieť. Výnimkou nie je ani televízia Markíza, ktorá už dlhšie avizuje, že čoskoro spustí vysielanie ďalšieho ročníka speváckej súťaže Superstar. 

Potom, čo televízia Markíza, aj česká TV Nova, zverejnili mená porotcov nového ročníka Superstar, si mnohí mysleli, že moderátorom bude aj naďalej Martin “Pyco“ Rausch. Opak je však pravdou. Moderátor sa totižto rozhodol, že novú Superstar jednoducho moderovať nebude!

Pyco naposledy pre Markízu moderoval tanečnú show Let´s dance

Dôvod jeho rozhodnutia známy nie je. Televízia Markíza navyše nemôže počítať ani s moderátorkou Adelou Banášovou. Tá okrem Chart Show moderuje aj „reláciu“ Trochu inak, na ktorú môžu diváci chodiť do divadla.

Kto sa tak stane moderátorom resp. moderátorkou nového ročníka Superstar nateraz známe nie je. Markíza s Novou sa však budú musieť s obsadením tohto miesta poponáhľať, keďže show by sa mala na televíznych obrazovkách objaviť už vo februári.

Zdroj: mediaboom.sk | Foto: instagram.com, facebook.com