Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let’s Dance, v ktorej sa na poste moderátorov predstavili Viktor Vincze a Martina Zábranská. Kým 31-ročný rodák zo Šale pôsobí aj ako stabilná súčasť Televíznych novín, tento raz dostal ďalšiu lukratívnu ponuku, pričom bude divákov sprevádzať novou šou!

Je tomu len zopár dní, čo TV Markíza potvrdila ukončenie denného seriálu Oteckovia, ktorý vysielala od januára 2018. Podvečer tak nastane na obrazovkách výrazná zmena a obľúbený rodinný projekt nahradí nová relácia Na love. Stať by sa tak malo práve uprostred roka, kedy by mala nadviazať na niekdajšiu popularitu Oteckov.

Čerstvá konkurencia jojkárskej šou Bez servítky sa už intenzívne nakrúca a na televízne obrazovky by sa mala dostať ešte 13. júna o 18:00. Viktor Vincze tak bude môcť opäť preukázať svoje moderátorské schopnosti, pričom program bude postavený práve na jeho talente reagovať pohotovo a vytvárať interakcie medzi kvízmajstrami a súťažiacimi. Ako uvádza portál Mediaboom.sk, v tomto prípade má ísť o dlhodobý projekt, s ktorým Markíza počíta na viac sezón.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: mediaboom.sk, markiza.sk | Foto: IG/viktorvincze