Dara Rolins a Patrik “Rytmus” Vrbovský si povedali definitívne zbohom začiatkom tohto roka, pričom množstvo fanúšikov bývalej dvojice vnímalo 8. október ako začiatok ich vzťahu. Kedysi romantický dátum však dal práve v dnešný deň definitívnu bodku aj za ich doteraz zrejme priateľským vzťahom.

Je tomu len zopár hodín, čo Dara zdieľala voči expartnerovi Rytmusovi romantický status plný vrúcnych slov, ktorý doplnila o fotografiu z obdobia, kedy ešte tvorili pár.

Dara všetkých ODROVNALA: Dnes by s Rytmusom oslávili 8. výročie, no TOTO nik nečakal!

Ako sa však zdá, aj napriek rôznym vyjadreniam už Patrikovi praskli nervy a gesto od speváčky zobral mimoriadne negatívne. Na sociálnej sieti Instagram jej venoval drsný odkaz, ktorý umelkyňa zrejme len tak nerozdýcha.

Dara, na čo je toto dobré? Moc ťa prosím, nechaj nás už žiť s Jasminou našu lásku. Od januára sme rozídení a je už október. To je 9 mesiacov!!! Dopraj nám šťastie ako ho prajeme aj my tebe a nevracaj sa do minulosti. Čo od nás chceš? Čo si máme púšťať každý rok 8. október a pozerať si naše spoločné fotky? Neverím, že by si toto robila kebyže máš nového frajera. Je to choré. Načo tá fotka s malou Lolou? Aký je ciel? Preč to hranie na city osamelým mamám? Veď si žime naše krásne životy a neriešme niečo čo už neni. Prajem ti novu lásku a pokoj,” napísal Rytmus bez okolkov k fotke s Jasminou.

Zdroj: Instagram