V polovici decembra šokovala Slovensko informácia o tom, že mladého vyštudovaného herca a zvukára Michala Godára našli v prešovskom byte bez známok života. Po dvoch mesiacoch nastal vo vyšetrovaní posun a ďalšieho slovenského herca mala polícia obviniť zo zabitia!

Michal Godár bol vyštudovaný herec a v Slovenskom národnom divadle pôsobil ako zvukár. 29-ročný mladík však v decembri prišiel o život za záhadných okolností. Prišiel na návštevu k svojmu priateľovi Martinovi do Prešova, kde strávil aj noc. Jeho nečakaná smrť sa predbežne pripisovala pádu z postele a pošmyknutiu na plávajúcej podlahe.

Podľa informácií Plusky však nastal vo vyšetrovaní posun a polícia už vzniesla aj obvinenie pre trestný čin zabitia. To má mať na krku práve priateľ nebohého, a zároveň slovenský herec Martin Durkáč, u ktorého Michal prespával. Umelec, ktorý sa presadil v muzikáli Rent, divadle či postavami v televíznych seriáloch, mal mať údajne s nebohým partnerom v minulosti nezhody.

Michal sa mal vraj dokonca sťažovať na bitku a kopance, ktoré skončili zlomenými rebrami. Obvinený herec sa však k novým skutočnostiam odmietol vyjadriť priamo. Prvé slová však poskytol prostredníctvom svojho právneho zástupcu Pavla Biroša. “Vznesené obvinenie nie je nateraz právoplatné. Podali sme voči nemu sťažnosť. Klient popiera spáchanie skutku, ostatné je predmetom vyšetrovania,” odmieta vinu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: IG/michalgodar, Facebook, FB/FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj