Slovenský herec sa už dlhšiu dobu neukazoval na verejnosti so žiadnou ženou. Teraz to však vyzerá tak, že má nový objav! Je ňou mladá brunetka. Vzťah sa snažili tajiť.

[sociallocker]Maštalír sa v roku 2011 rozišiel s Táňou Pauhofovou a odvtedy sme ho často so ženami nevideli. No teraz sa to zmenilo. Podľa informácií týždenníka Šarm má už herec po svojom boku novú lásku. Tú sa snaží schovávať a strážiť si súkromie. Maštalírov nový vzťah prezradil personál jedného bratislavského administratívneho komplexu. Tí si totiž začali všímať, že Tomáš je návštevníkom jednej z prevádzok a chodil tam takmer vždy s mladou brunetkou. Šarmu sa podarilo zistiť, že sám herec ju dokonca nazval pred personálom svojou priateľkou. Svoje súkromie si však herec chce prísne strážiť. V poslednej dobe totiž začali do centra chodiť premyslene. Každý zvlášť a tam sa len stretnú.

Tomáš je obľúbený herec, často hráva aj v seriáloch

Fotograf Plus JEDEN DEŇ videl ako Maštalír zaparkoval auto kúsok od auta spomínanej ženy a vošiel do rovnakej budovy. Meno nového objavu známeho herca je vraj Miroslava a pochádza zo Sabinova. V Chicagu sa zapojila do organizácie benefičného koncertu, na ktorom hrali aj známe slovenské mená, ako raper Kali či Peter Bič Projekt. Pred časom mala zasa organizovala zbierku pre svojich bratov, ktorí majú Wilsonovu chorobu. O tomto príbehu informoval aj Reflex svojou reportážou. Mirka však asi na tom nie je až tak zle, keďže vraj jazdí na aute, ktorého hodnota je približne 40 000 eur. Ako vyzerá Maštalírova nová známosť si môžete pozrieť TU.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook / Chlapi neplačú [/sociallocker]