ŠOK! V byte Wandy Hrycovej zasahovala NAKA: Vydesený syn jej…!

Dátum:

Známa slovenská producentka Wanda Hrycová prežila pred niekoľkými dňami mimoriadne nepríjemný zážitok. Hoci nebola osobne prítomná, do jej bytu, kde spal manžel a tri deti, totiž vtrhla v skorých ranných hodinách NAKA. Správu jej zatelefonoval vydesený syn.

Producentka Wanda Adamyk Hrycová (44) sa pred pár dňami nachádzala vo vlaku smerom z Prahy, keď dostala poriadne šokujúci telefonát. Vydesený syn jej volal so slovami, že do rodinného bytu vtrhli ozbrojení kukláči. Wanda sa rozhodla o mimoriadne desivej situácii prehovoriť pre týždenník Život.

Ako uviedla, v utorok ráno dostala od syna Artema najprv SMS, neskôr telefonát so slovami, že v byte zasahujú ozbrojení kukláči NAKA. Najviac ju vydesilo, že v byte sa nachádzali jej tri deti: „Oni museli vedieť, že deti budú doma, pretože to nie je tajná informácia. Keď vedeli, kde bývame, museli si robiť nejakú prípravu, museli si byť vedomí toho, že idú niekde, kde sú tri deti,“ zamýšľa sa. Nedávno skončil po zranení jeden z Wandiných synov v nemocnici.

Keď kukláči zistili, že nikto v priestoroch nie je ozbrojený, nechali na mieste len kriminalistov a vyšetrovateľov. Hrycová priblížila aj to, prečo sa o nich NAKA zaujíma. Má ísť o kauzu, ktorú agentúra vyšetruje, pričom jej manžel s kontaktami v Iraku mal po požiadaní preverovať, či tam figuruje istá firma. Napokon sa malo odhaliť, že niektoré dokumenty z Iraku nie sú pravé a NAKA tak prišla overiť, či má s danými dokumentami jej manžel niečo spoločné.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: zivot.pluska.sk │ Foto: FB/Wanda Adamik Hrycova

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...