ŠOK! Vysokého exfunkcionára našli MŔTVEHO: Podľa Naďa bol Bödörov..!

Dátum:

Pred pár hodinami šokovala verejnosť nečakaná informácia. NAKA a polícia vyšetrujú prípad smrti bývalého riaditeľa Vojenskej spravodajskej služby. Na miesto pri Devíne, kde sa našlo jeho telo, bol privolaný aj Daniel Lipšic. Jaroslav Naď hovorí o Bučkovom pohybovaní sa okolo skupiny Bödöra.

Televízia JOJ prišla so šokujúcou informáciou, že v kameňolome Slovenského vodohospodárskeho podniku pri bratislavskom Devíne našli mŕtve telo exšéfa Vojenskej spravodajskej služby Petra Bučku. Exfunkcionár mal visieť na strome a DenníkN dodal, že mal aj zviazané ruky. Na mieste bola vyslaná polícia, no aj NAKA a špeciálny prokurátor Daniel Lipšic.

Účasť Lipšica, ako aj zviazané ruky obete majú byť silnými indikátormi, že zrejme nešlo o samovraždu. Hovorkyňa ministerstva vnútra Andrea Dobiášová potvrdila, že vec vyšetrujú ako podozrenie z úkladnej vraždy. Šokujúce vyjadrenie poskytol pred rokovaním vlády aj minister Jaroslav Naď. „Evidovali sme z rôznych informácií, že sa pohybuje v blízkosti skupiny okolo pána Jahnátka a pána Bödöra. Viete, tých úmrtí ľudí, ktorí sa hýbali okolo Bödöra, nám nejako pribúda, a to si treba tiež všímať,“ uviedol, no neupresnil, na čom spolupracovali.

Je faktom, že Bödörova firma Bonul získala štatút „subjektu hospodárskej mobilizácie“ v roku 2008, pričom rozhodnutie podpísal práve Bučka a rezortu hospodárstva šéfoval Ľubomír Jahnátek zo Smeru. V 80. rokoch mal Bučka tiež pracovať pre komunistickú vojenskú rozviedku vo Washingtone spolu s Jurajom Širokým. Bödöra pritom nedávno prepustili z väzby, no krátko na to opäť zadržali v inej, bližšie nespresnenej veci. Vtedy sa ho verejne zastal Robert Fico so slovami, že väzba má len politické dôvody.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: dennikn.sk, YT/HNtelevízia, noviny.sk │ Foto: FB/Polícia Slovenskej republiky

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...