Nečakaný záver roka! Známa farmárka, ktorá zahviezdila v 10. sérií markizáckej reality šou, sa s fanúšikmi podelila o krásnu novinku. Výrazná tvár zo známeho trojlístka je opäť tehotná, pričom ukázala aj bruško.

Farma 11 sa už skončila, hoci diváci majú možnosť sledovať osudy súťažiacich aj v špeciálnej relácií Život po Farme. Mnohých ale prekvapí novinka v živote farmárky z Farmy 10, ktorá patrila ku kontroverzným hráčkam.

Reč je o Michaele Štefánikovej, ktorá počas súťaže o 75-tisíc eur neváhala predstierať tehotenstvo s Dominikom Porubským. Po skončení reality šou ale dvojica k sebe nenašla cestu a farmárska dračica urobila v živote niekoľko zásadných zmien. Jednou z nich bolo prefarbenie si vlasov, no ešte viac prekvapila, keď sa minulý rok pochválila mladým priateľom.

Tieto sviatky majú ale zrejme pre Mišku ešte o čosi väčšie čaro. Ako totiž vyzradila fanúšikom na sociálnej sieti, čaká bábätko. Tehotenské bruško už rozhodne neskryje, takže sa onedlho stane čerstvou mamičkou. Na zábere v ružových šatách odhalila krivky, ktoré pristanú každej žene. Blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Farmárka sa pochválila krásnou novinkou
Michaela je opäť tehotná
Miška so svojím veľkým “bratom” Petrom Harezníkom
S Táňou Brunayovou tvorili nerozlučný trojlístok

Zdroj │ Foto: Instagram/michaela.stefanikova, brunayova