Smrť mladej učiteľky a modelky Violy otriasla širokou verejnosťou, ktorá doposiaľ čaká na meno vraha. S tým, že sa jej vyhrážajú smrťou, sa teraz priznala známa Slovenka, ktorá sa so zavraždenou Violou poznala.

Známa bývalá finalistka súťaže Miss, podnikateľka a módna návrhárka Daniela Kralevich (34) prežíva dni plné strachu. Ako totiž kráska prezradila pre Plusku, ktosi sa motá okolo jej domu, ktorý si postavila v bratislavskom Novom Meste na kraji lesa. Neznámi ľudia sa na jej pozemku objavili už niekoľkokrát, čo si už všimla aj ona sama: “Áno, mám strach. Je mi jasné, že keď by ma chcel niekto zabiť, neuvidím ho. Čo sa deje, je nápadný prejav zastrašovania,” priznáva Daniela, ktorej už zmizla z pozemku mačka či veľká ryba v jazierku.

Podnikateľka podľa svojich slov nemá tušenia, kto za jej prenasledovaním stojí. Čo ju ale rozrušuje rovnako, sú nechutné SMS a telefonáty: “Volajú mi súkromné čísla, dokonca mi chodia esemsky s vyhrážkami o smrti.” Celá ťaživá situácia má trvať už niekoľko mesiacov, pričom kráska už podala trestné oznámenie na neznámeho páchateľa a najala si ochranku. Strach nemá totiž len o seba, ale aj o svojich blízkych.

Kralevich tiež priznala, že sa poznala aj so zavraždenou Violou M., ktorá sa mala pred smrťou stretnúť so záhadnou osobou. “Boli sme rovesníčky. Myslím si, že nikomu nemôže byť ľahostajná vražda. A to už nehovorím o spôsobe, ako bola urobená,” dodáva znepokojene. Okolo jej domu sa najnovšie pohybujú autá, ktoré na pár minút zastavia tak, aby ich nezaznamenala kamera a následne odídu. Na záver odhaľuje jedinú zmienku o tom, že by mohla mať nejakého nepriateľa. Nedávno totiž kúpila istý pozemok, o ktorý má mať údajne záujem aj nemenovaný developer: “Pevne verím, že istý developer, ktorý má o túto lokalitu záujem a je údajne napojený na štátnu organizáciu, mi tento projekt neprekazí.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/La maison de la mode, Lombardi Fashion House, Xenos Konstantinos