Toto zrejme čakal len málokto! Známy JOJkár, ktorý sa len pred pár mesiacmi začal stretávať so svojou láskou, sa poriadne poponáhľal. Na sociálnej sieti totiž ohlásil nečakané zásnuby!

Martin “Chyno” Chynoranský (40), známy moderátor televízie JOJ, poriadne prekvapil fanúšikov. Len pred pár mesiacmi sa prevalilo, že fešák z relácie Miláčikovo či Po škole randí s krásnou Kristínou. Nedávno sa dvojica pochválila aj prvou spoločnou dovolenkou v slnečnom Taliansku, ktorú si patrične užili. Iný známy JOJkár zas pred niekoľkými dňami priznal trpkú pravdu o tom, že pri svojej žene už necíti zamilovanie.

Málokto však čakal takýto bleskovo rýchly posun v začínajúcom vzťahu. Martin sa totiž na sociálnej sieti pochválil fotkou so svojou milovanou pri nežnom bozku. V popredí záberu ale svieti Kristínina ruka s čerstvým zásnubným prsteňom. Je teda jasné, že zaľúbenci sa čoskoro budú brať. “Povedala ÁNO,” dodal k romantickému záberu.

Len vo februári sa pritom Martin rozišiel po trojročnom vzťahu s oveľa mladšou Martinou, hoci o dôvodoch doteraz mlčia. Rozchod bol dosť nečakaný, keďže krátko pred ním ešte moderátor hovoril o spoločných plánoch do budúcnosti. Svoje šťastie však napokon zjavne našiel až v náručí novej priateľky. Dvojici blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/chyno_sk │ Foto: Instagram/chyno_sk, Facebook/Miláčikovo- oficiálna stránka