ŠOKUJÚCA fotogafia nášho moderátora v sebe nesie alarmujúci odkaz!

Dátum:

Známy český moderátor ukazuje prostredníctvom socálnej siete realitu dnešných dní na nemocničných oddeleniach. Zdravotníci melú z posledného a v tomto prípade je zlomový moment pádu sestričky zachytený aj priamo na fotografií.

Tú na sociálnej sieti zdieľal Libor Bouček: „Mám kamaráta Martina. Nepoznám veľa drsnejších chlapov, s ktorými sa život nemaznal,“ začal svoje rozprávanie o mužovi, ktorý pracoval v uránovom dole či jazdil rallye. Aj napriek ťažkému obdobiu sa snaží brať aktuálnu situáciu s úsmevom, avšak kolená mu podlomil pohľadom na dcéru. 

„Včerajšia krátka správa od neho ma naliehavosťou v stručnosti úplne zastavila. Napísal: ‚Tá moja dcéra už je strašne unavená a seklo to s ňou!‘ Nič viac. Žiadne volanie o pomoc, sťažovanie sa na osud, nadávky..,“ píše Libor, ktorý sa pozastavil nad alarmujúcou situáciou dnešných dní.

Nedostatok prepracovaného personálu v kombinácií s nízkym počtom lôžok a prístrojov, spôsobuje vrásku na čele nielen vladárom a národu, ale najmä lekárom, ktorí sú za životy pacientov priamo zodpovední. „Sú to príbehy, ktoré súvisia s každým z nás. Bez ohľadu na politiku, vládu, predpisy- je pri pohľade na tú fotku jasné, že opatrnosť, ohľaduplnosť a dôslednosť ochrany a vlastnej rodiny je základom správania sa týchto dní. A týždňov. Prosím.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/liborboucek

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...