Prípad vraždy 46-ročnej Eriky z Michaloviec otriasol celým Slovenskom. Ešte zarážajúcejšie sú však nové informácie. Hroznému incidentu sa mali prizerať dvaja svedkovia. Tí však namiesto pomoci obeti odbočili do inej uličky. Telo Eriky tak bolo objavené až 30 minút po vražde.

Len 46-ročná Erika z Michaloviec bola chladnokrvne zavraždená na Nový rok v uliciach mesta. Ku krvavému incidentu sa už vyjadrila polícia na čele s policajným prezidentom Štefanom Hamranom. Najnovšie informácie odhalené portálom Noviny sú však ešte zarážajúcejšie.

Ako totiž odhaľujú zábery z kamery, v čase vraždy sa neďaleko Eriky nachádzali dvaja očití svedkovia. Napriek kriku však obeti nepomohli, hoci mali podľa všetkého s vrahom komunikovať. Po ich slovách mal útočník Eriku na chvíľu pustiť, no keď sa rozbehla do oblasti mimo ľudí, dobehol ju a zavraždil. Svedkovia medzitým odbočili do bočnej uličky. Telo Eriky tak bolo objavené na chodníku po 30 minútach od dobodania.

Polícia už zrejme ich totožnosť pozná a je možné, že sú kľúčovými svedkami vraždy. Hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Košiciach Lenka Ivanová uviedla, že aktuálne prebiehajú výsluchy svedkov i osôb, ktoré môžu dopomôcť k objasneniu udalosti. „Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie bližšie ani podrobnejšie informácie až do skončenia vyšetrovania poskytovať nebudeme, aby nedošlo k zmareniu alebo sťaženiu ďalšieho vyšetrovania,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ, Facebook