Filip Sulík si servítku pred ústa nedáva a na tom si postavil aj kariéru, v rámci ktorej už dourážal nejednu známu osobnosť. Nitku suchú nenechal ani na influencerke Ráchel Karnižovej, na jej mene sa dokonca podľa svojich slov poriadne nabalil.

Už niekoľko mesiacov môžu fanúšikovia Filipa Sulíka sledovať jeho podcast, do ktorého si pozýva samé škandalózne osobnosti. Nie je to však zadarmo. Fiki má vlastnú stránku, za ktorej obsah si môžete mesačne zaplatiť 7 eur a ak chcete mať k dispozícii jeho denné vlogy, pripravte si 15 eur.

Kontroverzný podcast Sulík odštartoval so spevákom Tomym Kottym, bývalým priateľom influencerky Ráchel Karnižovej, na ktorý nadviazal ďalším podcastom s jej bývalými kamarátkami. Dredatú červenovlásku rozoberali do špiku kostí a, samozrejme, nie v pozitívnom zmysle slova. Teraz sa syn známeho politika pochválil, koľko z jej mena vyťažil.

Na Ráchel sa valí nová špina: Chcela takto Tomyho navždy umlčať?

„Ja a celý ten môj gang toho času sme na tom zarobili 20 tisíc eur, na nej,“ uviedol najprv Fiki, avšak hneď nato sumu upravil. „Bolo to ďaleko viac ako 20 tisíc, pretože tam bolo nejakých 2000 ľudí, po 7 eur mesačne, po dobu niekoľkých mesiacov, takže bavíme sa možno niečo blízko k 50 tisíc, čo som z Ráchel zarobil. Zarobil som z toho len ja. Nijak som sa nedelil so zvyškom. Ten podcast je môj biznis,“ šokoval mladík na svojom Instagrame, čo zachytil portál Topky.

Ráchel

Zdroj: Topky, Instagram/fikisulik123 | Foto: Instagram/fikisulik123, rachellkka