Informácie o nečakanom ukončení života obľúbenej českej herečky zarmútili a šokovali celé Česko aj Slovensko. Mladá, len 39-ročná kráska sa rozhodla skočiť pod koľaje metra. Pokus o samovraždu však nemal byť jej prvým.

Dagmar Teichmannová (†39) bola obľúbenou herečkou zo seriálov aj divadla. Mnohí si ju pamätajú i vďaka účinkovaniu v legendárnej snímke Pelíšky, no jej tvár si už budú môcť kolegovia, známi aj fanúšikovia pripomínať len v spomienkach. Herečka sa totiž rozhodla ukončiť svoj život skokom pod metro na pražskej stanici Anděl začiatkom apríla.

Hoci mnohí špekulujú o tom, prečo sa žena, ktorá mala život stále pred sebou, rozhodla pre predčasný odchod, teraz je už všetko jasnejšie. Podľa informácií Blesku malo ísť totiž už o jej druhý pokus o samovraždu, pričom prvýkrát približne pred rokom herečka údajne vyskočila z okna. “Asi pred rokom skočila z okna. Prešla si niekoľkými operáciami a chodila už len o francúzskych barlách,” uviedol zdroj z okolia.

Dagmar tak mala trpieť trvalými následkami a bolesťami. Aby toho nebolo málo, prišla o prácu v milovanom divadle a ďalšie angažmá už nezískala. Keď 5. apríla ukončila svoj život na zastávke metra, už jej nebolo pomoci: “Na nástupišti zostala ležať taška, bunda a barle,” dodal očitý svedok obrovskej tragédie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook/Dagmar Teichmannová