Vo štvrtok večer priniesol seriál Dunaj, k vašim službám opäť poriadne zaujímavý moment, po ktorom nechal divákov vo veľkom napätí. Odkiaľ sa poznajú Edita a Ernest?

Klára (Kristína Svarinská) po dlhých rokoch zistila, kto je jej skutočná mama a po jej smrti sa jej podarilo vypátrať aj otca. Hoci Ernest (Ady Hajdu) spočiatku neveril, že by mohla byť jeho dcérou, listy od zosnulej Bernadety, ktoré boli písané jeho rukou, ho presvedčili.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Atraktívna predavačka otca zobrala domov, aby ho zoznámila s manželom Petrom (Marek Rozkoš). Vrúcnu chvíľu však nabúral príchod jeho mamy Edity (Zdena Studenková), ktorá, ako sa ukázalo, Ernesta pozná. Televízia Markíza sa na svojom Facebooku opýtala divákov, čo by mohli mať tieto dve postavy spoločné. A reakcie ľudí sú jednoznačné.

Náhrada za predavačku Malvínu: Do Dunaja prichádza známa herečka!

,,Určite syna Leopolda,” napísala s istotou Martina. ,,Určite bude otec Lea,” myslí si aj Mirka. V komentároch, ktoré stále pribúdajú, sa vo väčšine objavuje práve meno Leopold (Tomáš Maštalír). Ide o Editinho syna, v seriáli ale aktuálne neúčinkuje, pretože sa nachádza na liečení. Avšak je o ňom známe, že má iného otca než jeho súrodenci Peter a Irena. Ak by sa domnienky potvrdili, môžeme sa tešiť na ďalšiu dramatickú zápletku.

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Facebook/Televízia Markíza