Známa herečka si v minulosti prešla nesmierne náročným obdobím, keď sa dozvedela od lekárov zdrvujúcu správu. V dôsledku rakoviny podstúpila operáciu a absolvovala liečbu, ktorá bola účinná. Nie je to tak dávno, čo sa opäť vrátila na televízne obrazovky v novom pokračovaní úspešného amerického seriálu. O to viac šokovala fanúšikov, keď v televízií priznala, že zákerná choroba je späť.

Shannen Doherty môžu diváci poznať zo seriálu Čarodejnice alebo Beverly Hills 902 10. V roku 2015 však išli všetky pracovné povinnosti bokom, keď jej bola diagnostikovaná rakovina prsníka. Nasledovala operácia, pričom podstúpila aj chemoterapiu a rádioterapiu.

Herečka tvrdo bojovala za vyliečenie a napokon sa fanúšikom s radosťou pochválila, že postup špecialistov bol účinný. Svoje zdravie si však, žiaľ, neužila dlho. Pred pár hodinami sa totiž stala špeciálnym hosťom v relácií Good Morning America, kde šokovala svojím vyjadrením.

48-ročná herečka priznala, že rakovina sa vrátila a momentálne sa nachádza v poslednom štádiu ochorenia. „Nemyslím si, že som to už dokázala spracovať. Určite existujú dni, kedy si hovorím: ,Prečo ja?’ A potom si odpoviem: ‘A prečo nie ja? Kto iný? Kto iný okrem mňa si to zaslúži? Nikto,’“ smutne povedala v rozhovore. Aj napriek tomu, že brunetkin zdravotný stav je vážny, naďalej sa snaží pokračovať v normálnom živote, kým to bude možné.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Herečka počas liečby rakoviny

Zdroj: Twitter/Good Morning America  |  Foto: Twitter/Good Morning America, Instagram/theshando, Pixabay