Slovenská herečka Petra Vajdová sa postupne vracia k pracovným aktivitám, pričom je už teraz na roztrhanie. Nechce však, aby sa zopakovala minulosť, keď bola v neustálom strese kvôli predstaveniam či účinkovaní v rôznych reláciách. Prioritou sa stal jej malý synček.

Obľúbenej herečke sa v priebehu minulého roka od základov zmenil život. Vydala sa za kamionistu Martina, ktorého stretla na protialkoholickom liečení a o pár mesiacov mu porodila krásneho synčeka, ktorý dostal meno po otcovi.

Petra sa po viac ako pol roku po pôrode vracia späť do Slovenského národného divadla, kde sa objaví v troch predstaveniach. Zároveň sa stane súčasťou projektu Zem spieva a nedávno prijala pozvanie aj do talkšou Petra Marcina s názvom Neskoro večer.

34-ročná umelkyňa sa, okrem iného, vyjadrila aj k svojmu milovanému synčekovi Martinkovi, ktorý má sedem mesiacov. Otvorene priznala, že nikdy nebola šťastnejšia, pričom sa jej prvý potomok stal najväčším pokladom. Vajdová však následne prekvapila vyhlásením, že jej syn rozhodne nebude herec.

Aj napriek tomu, že brunetka patrí medzi najúspešnejšie herečky v krajine, rovnaký osud pre Martinka nechce. ,,Malý už lozí, kecá hocičo. Ale ak začne recitovať, dostane facku, žiadne umelecké ambície. V živote nebude herec. Pekne tenis, už mu aj raketu dávam do ruky,“ uzavrela v rozhovore s Marcinom.

Zdroj | Foto: YouTube/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina