V obľúbenej šou Tvoja tvár padli poriadne šokujúce slová. Hoci sa v prípade jednej zo súťažiacich skloňuje slovo svadba, teraz zhasli aj posledné nádeje. Po tomto vyjadrení je totiž všetko jasné!

V šou Tvoja tvár sa medzi súťažiacimi nájdu aj slobodní účinkujúci, ktorí síce majú partnerov a partnerky, pričom mnohí očakávajú logický krok v podobe svadby, no tá je nateraz v nedohľadne. Miro Šmajda, ktorý je šťastný po boku svojej o šesť rokov mladšej priateľky, to totiž povedal narovinu.

So svojou kráskou je síce nadmieru spokojný a nič mu pri nej nechýba, no pri otázke o svadbe nezazvonil zvonec na konci rozprávky. Hoci sám Miro pripúšťa, že jeho rodina aj starí rodičia by už privítali veselicu a hlavne vnúčatká, spevák sa na tento krok ešte necíti: “Ja neviem, ja to stále tak nejak nevnímam,” prezrádza svoje plány pre Nový Čas.

Zároveň ale vysvetľuje, čo ja za jeho odmietavým postojom k sobášu: “Nie je to ani tým, že by som nejak myslel na kariéru, asi sa na to ešte necítim. Ja si myslím, že mám čas. Uvidíme,” uzatvára tému. Je otázne, či tieto slová potešia aj jeho o šesť rokov mladšiu priateľku, ktorá možno dúfala v inú odpoveď, no túto dilemu si musí vyriešiť rockový spevák v súkromí. Nechajme sa prekvapiť aj tým, kedy sa dočkáme svadby Rytmusa a Jasminy, ktorí si už chystajú svoje hniezdočko lásky za mastnú sumu.

Zdroj: cas.sk │ Foto: TV Markíza