Keď 8. októbra 2022 zomrela kráľovná Alžbeta II. po dlhých 70 rokoch na tróne, Veľká Británia, no aj desiatky ďalších krajín sa ponorili do smútku. Zároveň to bola chvíľa, po ktorej sa dostal na trón jej syn, a síce súčasný kráľ Charles III. Avšak ten na tróne nevydrží podľa niektorých indícií ani dva roky.

Už v januári 2024 mu mala byť diagnostikovaná bližšie nezverejnená forma rakoviny, čo bolo verejnosti ohlásené oficiálnymi zdrojmi z paláca o niečo neskôr. Behom liečby 75-ročného panovníka mnohé z jeho povinností prevzali jeho blízki.

Aktuálne sa čoraz viac hovorí o tom, že Charles na tom nie je zrovna najlepšie a dokonca zlé jazyky naznačujú, že s kráľom je zle a v hre je aj možná rýchlo blížiaca sa smrť, možno menej ako dva roky od smrti jeho matky, obľúbenej kráľovnej Alžbety II.

Avšak menej ako jeden deň po tom, ako začali web zaplavovať tieto čierne scenáre, pre zmenu britský denník The Sun informoval o pravom opaku, a síce o tom, že kráľ má v pláne vrátiť sa k niektorých zo svojich povinností. Spoločne s celou kráľovskou rodinou je vraj optimisticky naladený, keďže sú jeho prognózy vraj dobré a v liečbe sú citeľne pokroky. Zároveň mal poďakovať lekárom za ich profesionalitu a mimoriadne schopnosti.

Ako to teda s hlavou monarchie skutočne je, zrejme vie len hŕstka najbližších a ako je známe, z Buckinghamského paláca neunikajú spŕavy len tak jednoducho.

Je to vôbec možné? Nostradamus a predpoveď o kráľovi Charlesovi!

Zdroj: The Sun | Foto: YouTube