V tanečnej súťaži televízie Markíza došlo k ďalším dramatickým okolnostiam. Zo šou Let’s Dance musí odstúpiť krásna tanečníčka Vanda Poláková, ktorá na parkete sprevádza charizmatického herca Maria Cimarra. Pred kamery sa už v tejto sérii, bohužiaľ, nevráti.

Tanečná šou televízie Markíza predstavila v novom ročníku šikovné páry, ktoré v nasledujúcich týždňoch zabojujú o absolútne víťazstvo. Bohužiaľ, súťaž Let’s Dance sa ešte len začala, no účasť niektorých známych tvárí je už otázna. S bolesťami aktuálne bojuje speváčka Mária Čírová, ktorá sa neobjavila na poslednom nedeľnom večernom prenose.

Pohľadný herec z telenovely Skrytá vášeň Mario Cimarro počas uplynulého kola odtancoval quickstep, no jeho snúbenica Broňa musela s ich dcérkou utekať na urgent kvôli viróze. Teraz ho však zastihla ďalšia nepríjemná správa. Jeho tanečná partnerka Vanda Poláková v súťaži končí. Dôvodom je nákaza koronavírusom: “V záujme ochrany ostatných kolegov, spolusúťažiacich a hladkého priebehu šou, sa, bohužiaľ, nebudem môcť zúčastniť ďalších kôl,“ uviedla pre Markízu.

Talentovaná tanečníčka, ktorá stála po boku posledného kráľa parketu Jána Koleníka, bude nahradená svojou kolegyňou Vanesou Indrovou. Tú mohli diváci vidieť sprevádzať Fera Jokea. Mario však Vande poďakoval za všetko, čo ho naučila a dúfa, že sa čoskoro stretnú. Poláková ostane aj po odchode fanúšičkou súťaže: “Máriovi a Vaneske držím veľmi palce a budem im fandiť,“ prezradila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: markiza.sk | Foto: Televízia Markíza