Ak si diváci seriálu Mama na prenájom mysleli, že ich po viac ako roku vysielania nemá čo šokovať, veľmi sa mýlili. V rodine Vernerovcov nastal veľký zvrat, o ktorý sa postarala teta Kvetka.

Kvetka (Helena Krajčiová) sa po práci redaktorky v magazínoch vrhla na dráhu spisovateľky. Svojmu debutu sa pilne venovala a všetci jej blízki čakali na deň, keď jej dielo uzrie svetlo sveta. Sympatická ryšavka to však vôbec nedomyslela.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Bývalá novinárka nechcela dovoliť, aby sa jej kniha dostala do rúk Vernerovcov. Hlavnými hrdinami sa totiž stala práve jej rodina a jej neľahké životné príbehy. O niektorých dokonca netušili ani sami jej členovia. Naďa (Maca Zábranská) sa však do čítania predsa len pustila a dozvedela sa, že ich otec Dušan (Maroš Kramár) má nemanželské dieťa, o ktorom doteraz vedela iba Kvetka.

Nový pár v šoubiznise: Hviezda Mamy na prenájom je zamilovaná!

Spolu so súrodencami sa pustili do pátrania a sestru Natáliu objavili na sociálnej sieti. Netrvalo dlho a kučeravá kráska sa objavila v reštaurácii. Ako zareaguje jej otec? Odpoveď si môžete pozrieť v Mame na prenájom už teraz na Voyo ale dnes podvečer na Markíze.

na prenájom

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Voyo/Mama na prenájom