S obľúbenou reláciou Teleráno sa nedávno rozlúčili jej dlhoročné stálice Lenka Šóošová a Roman Juraško. TV Markíza už za dvojicu našla náhradu, zajtra ju čaká premiéra.

Po takmer 20 rokov prišiel v Teleráne koniec. Lenka Šóošová sa rozhodla, že je čas oddýchnuť si, venovať sa rodine a vlastným projektom, a Roman Juraško prijal ponuku do relácie Reflex.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)


Zdalo sa, že zostávajúce moderátorské dvojice sa budú v rannom živom vysielaní striedať, avšak po troch týždňoch TV Markíza odhalila mená a tváre nových posíl. Od utorka sa môžu diváci tešiť na mladú krv v podaní Simony Ondruškovej, ktorú môžete poznať ako moderátorku a redaktorku Startitupu a rádia Europa 2, a Mareka Polomského známeho predovšetkým zo svojej talkshow Povec ty.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

„Je to pre mňa veľká česť a zároveň zodpovednosť. Viem však, že spoločne s Marekom zo seba vydáme to najlepšie a urobíme všetko pre to, aby to tak cítili aj diváci pri obrazovkách. Sme tu totiž práve pre nich, ktorí reláciu sledujú roky a nesmierne si ju obľúbili. Verím, že ranné vstávania budú pre nich príjemné aj v našom podaní,“ uviedla Simona pre Markiza.sk.

„Ponuku moderovať Teleráno som prijal s veľkým rešpektom a pokorou. Nie som práve ranné vtáča, takže vyjdem zo svojej komfortnej zóny, už teraz sa však veľmi teším na divákov, svoju novú parťáčku Simonu, ako aj na všetky skúsenosti, ktoré vďaka Teleránu načerpám. Rád sa totiž učím nové veci a snažím sa na sebe neustále pracovať,“ vyjadril sa Banskobystričan.

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial, romanjurasko