Televízia JOJ v týchto dňoch už poctivo pripravuje obľúbenú šou Česko Slovensko má talent, kde sa už po desiatykrát predvedú najšikovnejší umelci z rôznych odvetví. Kým porota je už dlhé roky prakticky stabilná, aj tento raz sa môžete tešiť na špeciálnych hostí, ktorí budú hodnotiť aktuálnych súťažiacich.

Jubilejná séria ČSMT so sebou prináša aj niekoľko horúcich noviniek a ako sľubuje TV JOJ, talent bude plný prekvapení. Kým programom bude divákov opätovne sprevádzať dvojica v zložení Jasmina Alagič a David Gránský, v porote sa už štandardne predstavia Diana Mórová, Marta Jandová, Jakub Prachař a Jaro Slávik. Špeciálne však talenty budú hodnotiť aj celebritní hostia, pričom prvým angažovaným je najznámejší slovenský raper Patrik Rytmus Vrbovský.

„Nemám žiadne očakávania. Nechám sa uniesť momentom, všetkým, čo bude tu a teraz,“ povedal pre TV JOJ manžel moderátorky Jasminy, ktorý počas jedného večera zastúpil herečku Dianu Mórovú. „Nechám sa niesť celým natáčacím dňom, nebudem sa štylizovať do nejakej polohy, budem taký, aký som. Ale pevne verím, že nebudem negatívny porotca. Nechám sa prekvapiť, nemám nič špeciálne, čo by som rád videl, teším sa na každé dobré vystúpenie,“ dodal Rytmus.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/rytmusking, TVJOJ