Nie je to tak dávno, čo bola na pretrase kauza prednostného očkovania bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej a jej manžela. Najnovšie čelí rovnakej kritike slovenská speváčka, ktorá je však presvedčená, že sa určite nepredbiehala.

Speváčka a herečka Adriana Pešinová, známa z dua Paci Pac, sa venuje tvorbe pesničiek pre deti. Pred pár dňami na sociálnej sieti zverejnila záber tesne po zaočkovaní vakcínou proti ochoreniu COVID-19. Zo strany Slovákov sa okamžite objavila tvrdá kritika, pričom jej ľudia vyčítali, že sa predbehla, i keď nepatrí medzi rizikové skupiny.

Hviezda detských poslucháčov je však presvedčená, že očkovanie bolo nutnosťou. Minulý rok jej totiž pandémia koronavírusu spravila poriadny škrt cez rozpočet, v dôsledku čoho sa dostala do evidencie úradu práce. ,,Od decembra som zamestnaná ako animátorka v seniorskom súkromnom zariadení v bratislavskom Ružinove. Aby som mohla robiť túto prácu, dala som sa zaočkovať,“ uviedla pre sarm.pluska.sk.

28-ročnú brunetku ešte čaká jedna vakcína, taktiež je pravidelne testovaná v práci. Spoločne s kamarátkou, ktorá je zároveň jej kolegyňou i spolubývajúcou, sa preventívne nachádzajú v karanténe, pričom chodia iba do seniorského zariadenia.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: IG/paci_pac, Pixabay