Speváčka z dua Paci Pac bola zaočkovaná: Prekvapujúci dôvod!

Dátum:

Nie je to tak dávno, čo bola na pretrase kauza prednostného očkovania bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej a jej manžela. Najnovšie čelí rovnakej kritike slovenská speváčka, ktorá je však presvedčená, že sa určite nepredbiehala.

Speváčka a herečka Adriana Pešinová, známa z dua Paci Pac, sa venuje tvorbe pesničiek pre deti. Pred pár dňami na sociálnej sieti zverejnila záber tesne po zaočkovaní vakcínou proti ochoreniu COVID-19. Zo strany Slovákov sa okamžite objavila tvrdá kritika, pričom jej ľudia vyčítali, že sa predbehla, i keď nepatrí medzi rizikové skupiny.

Hviezda detských poslucháčov je však presvedčená, že očkovanie bolo nutnosťou. Minulý rok jej totiž pandémia koronavírusu spravila poriadny škrt cez rozpočet, v dôsledku čoho sa dostala do evidencie úradu práce. ,,Od decembra som zamestnaná ako animátorka v seniorskom súkromnom zariadení v bratislavskom Ružinove. Aby som mohla robiť túto prácu, dala som sa zaočkovať,“ uviedla pre sarm.pluska.sk.

28-ročnú brunetku ešte čaká jedna vakcína, taktiež je pravidelne testovaná v práci. Spoločne s kamarátkou, ktorá je zároveň jej kolegyňou i spolubývajúcou, sa preventívne nachádzajú v karanténe, pričom chodia iba do seniorského zariadenia.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: IG/paci_pac, Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

ŠOKUJÚCA SPRÁVA! Zomrela česká herecká legenda!

Česko sa zahalilo do smútku po tom, čo sa...

Harabina po výsluchu pustili: Jeho reakcia na zadržanie vás dostane!

Včera (16.mája) celé Slovensko šokovala správa o zadržaní bývalého sudcu...

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...