Médiami sa začala šíriť tragická správa o úmrtí 28-ročného mladíka, ktorý bol synom svetoznámeho speváka. Zdrvený otec prežíva jedno z najťažších období vo svojom živote, pričom pred pár rokmi prišiel aj o milovanú dcéru.

Robert Barisford Brown, známy ako Bobby Brown, je úspešným R&B spevákom, skladateľom, a dokonca aj hercom. V stredu (18. novembra) si musel vypočuť najhoršiu správu, akú môže rodič dostať. Telo jeho 28-ročného syna Bobbyho Browna juniora bolo nájdené v dome, ktorý patril jemu. Nejavil žiadne známky života a privolaní zdravotníci už mohli iba konštatovať smrť. Príčina smrti momentálne nie je známa.

To však nie je jediná tragédia, s ktorou sa 51-ročný umelec musí zmieriť. V roku 2015 našli jeho dcéru Bobbi Kristinu ležať dolu tvárou vo vani. Šesť mesiacov bola 22-ročná žena v kóme, no napokon zomrela kvôli nezvratnému poškodeniu mozgu. Polícia nedokázala určiť, či išlo o nehodu alebo sa pokúsila o samovraždu.

Človeku ide mráz po tele, keď si uvedomí, že mama Bobbi Kristiny, a zároveň exmanželka Browna, bola taktiež nájdená v hotelovej vani v bezvedomí. Nešlo o nikoho iného ako o legendárnu speváčku Whitney Houston, ktorá v čase smrti bojovala so závislosťou od omamných látok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailystar.co.uk  |  Foto: Twitter, Pixabay