Obľúbený slovenský spevák Richard Müller vydal v roku 2022 nový album Čierna labuť, biela vrana. A hoci mal naplánované viaceré koncerty, pre fanúšikov nemá dobré správy. Umelec zverejnil na sociálnej sieti desivý záber z nemocnice, kde sedí na vozíčku so zarmúteným výrazom.

Richard Müller patrí na Slovensku k obľúbeným umelcom. Minulý rok pritom vydal ďalší album s názvom Čierna labuť, biela vrana, pričom na skladbe Na pohrebe lásky spolupracuje s Emmou Drobnou. A hoci sa tešil na ďalšie koncerty pre svojich fanúšikov, osud to zariadil inak.

Ako spevák informuje na sociálnej sieti, zastihli ho veľmi nepríjemné zdravotné problémy. Zverejnil tiež znepokojivý záber z nemocnice, na ktorom sedí utrápený na invalidnom vozíčku. „Milí priatelia. Je mi veľmi ľúto, že už druhýkrát musíme prekladať koncerty, ale moja noha je momentálne v stave, že na nej nemôžem ani stáť, a dokonca ani sedieť…,“ priznáva Rišo.

Prvýkrát musel koncerty zrušiť i v decembri kvôli vyčíňajúcej chrípkovej epidémii. Priaznivci, ktorí si zakúpili lístky, však nemusia zúfať. Ako dodal, januárové vystúpenia budú preložené na neskôr. „Mrzí nás táto situácia, nie všetkým „nehodám“ sa dá vopred zabrániť… Plánované koncerty v januári 2023 sa prekladajú na nasledovné termíny: Žilina 11.2., Nitra 12.2.,“ dodáva spevák, ktorý tak plánuje byť dovtedy v lepšej forme. Na klinike v Maďarsku skončil kvôli stresom aj exminister Richard Sulík.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Richard Müller