Ladislav Angyal si v roku 2018 získal srdcia Slovákov už na castingu, no po tom, ako sa prevalil jeho ťažký životný príbeh, sa ľudia dokonca vyzbierali sumou 51-tisíc, aby mladému mužovi a jeho mame pomohli. A ako sa má dnes spevák zo SuperStar? Plní si svoje sny!

„Poštár“ Lacko alebo Ladislav Angyal sa zapísal do povedomia divákov v roku 2018 počas súťaže SuperStar, kde zahviezdil hitom Pošta. Aj keď vypadol hneď v úvode speváckej súťaže, Slovákov jeho príbeh s milovanou mamou dojal natoľko, že sa mu zložili sumou 51-tisíc eur na nový bytík.

Život mladého muža Ladislava sa aj dnes po štyroch rokoch uberá skvelým smerom, a hoci sa nevenuje hudbe, začal si plniť svoje sny. Ako Lacko prezradil televízií Markíza, aj naďalej sa venuje činnosti futbalového rozhodcu. Popritom však študuje druhý ročník na vysokej škole v odbore učiteľstvo telesnej výchovy a slovenského jazyka a literatúry.

Teraz pracujem ako dobrovoľník v škole v Komárne. Snažím sa motivovať deti,” uviedol spokojne novinku v živote. Okrem toho sa šikovný bývalý spevák venuje aj futsalu: „Mám za sebou už aj štart v dospeláckej lige majstrov vo futsale,“ pochválil sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tvnoviny.skFoto: Televízia Markíza