Na Slovensku azda nie je fanúšik speváckej súťaže SuperStar, ktorý by si nepamätal Lacka Angyala s jeho hitom Pošta. Ako sa ale má usmiaty chalan dnes? Rozhodol sa radikálne zmeniť svoj život!

Prišiel na kasting, zaspieval hit Pošta a okamžite sa stal miláčikom publika. Lacko Angyal dojal tisíce Slovákov aj životným príbehom, ktorý odhalil pri súťažení o najlepšieho speváka. S chorou mamou žili v starom ošarpanom byte a o dôstojných podmienkach na život nemohla byť ani reč.

Práve vďaka dobrým ľuďom, ktorí sa superstaristovi vyzbierali sumou 50-tisíc eur, dnes môže žiť Lacko úplne inak. V novom byte si s mamou užívajú pohodlie a mladý muž sa nemôže na nič sťažovať. Aj keď mali s mamou istý čas problémy, Lacko priznal, že sa ich cesty nerozišli a stále si pomáhajú. Okrem bytu má ale spevák aj kopec ďalších noviniek.

Spevácku kariéru a koncertovanie musel na nejakú dobu odložiť a po účinkovaní v známej JOJkárskej relácii sa začal uberať celkom iným smerom. Ako sám prezradil pre TV Markíza, urobil si vodičák, hoci už kvôli šmyku stihol aj havarovať, no, našťastie, bez väčšej ujmy. Aktuálne si spevák užil stužkovú a žije v Komárne, kde sa venuje naďalej práci futbalového rozhodcu, popritom brigáduje v administratíve a pripravuje sa na maturitu. A plány do budúcna? Lacko by chcel študovať na vysokej škole za učiteľa, pričom má namierené na nitriansku univerzitu. Celú reportáž si pozriete >>> TU <<<.

Lacko odložil spevácku kariéru bokom
Pripravuje sa na štúdium učiteľstva na nitrianskej univerzite

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: TV Markíza