Zrejme nikomu neušiel rozchod speváčky Dominiky Mirgovej, ktorej sa na začiatku tohto roka rozpadol desaťročný vzťah s manželom Petrom. Známa kráska je z najhoršieho vonku, pričom svoju bolesť zo zlomeného srdca hodila na papier, z čoho vznikla skutočne dojímavá spoveď s názvom Broken Heart.

V januári obletela všetky médiá správa o nevere manžela Dominiky Mirgovej. Z informácie ostala v šoku aj samotná speváčka, ktorá dovtedy nič netušila. Ako sa ale hovorí, všetko zlé je na niečo dobré a každá životná rana človeka posilní. Platí to i v prípade talentovanej Trnavčanky, ktorá sa v náročnom období pohltila do hudby viac než kedykoľvek predtým.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

Vznikol z toho album s príznačným názvom Wonder Woman, ktorý sa 1. decembra dostal do predaja. Na ňom sa nachádza aj Domčina zrejme najosobnejšia spoveď, emotívna skladba Broken Heart.

,,Zlomené, srdce roztrieštené na črepiny, nezlepíš ho ani na miliónkrát, ale rozbiješ úderom jediným. Až tak ju to bolí, tak ťažko sa hojí, keď na milión kúskov sa zlomí. Zbiera ich pre niekoho, čo jedného dňa ich bude vedieť spojiť. To malé dievčatko v sebe chce nájsť, odhodlaná dať jej všetko, čo má, veď chce len lietať a byť sama sebou, slobodná. Pád za pádom, zlomená, jemná, krehká ako porcelán,” spieva Dominika pri tom, ako jej po tvári stekajú slzy.

Zdroj/Foto: YouTube/DMirgovaLIVE