Je tomu len zopár hodín, čo sa na verejnosť dostali šokujúce informácie o údajnej nevere manžela speváčky Dominiky Mirgovej. 31-ročná hudobníčka pritom zrejme nemala ani poňatia, že jej partner by si mal nájsť novú priateľku!

Bývalá superstaristka Dominika Mirgová momentálne prežíva ťažké obdobie. Speváčka, ktorá sa len nedávno postavila do ringu proti raperke Aless, porodila v roku 2015 partnerovi Petrovi synčeka Peťka. Ako sa však zdá, stabilné manželstvo si momentálne prechádza závažnou krízou.

Dominika povedala svoje životné áno ako 23-ročná, a aj keď sa nedávno objavili isté dohady o jej vzťahu, fanúšikov ubezpečila, že v jej súkromí je všetko v poriadku. Portál Pluska.sk však prišiel so šokujúcou informáciou, že Peter Zvolenský sa má aktuálne stretávať s mladou Klárou z Trnavy, ktorá si zábery s ním neváha pridávať ani na sociálne siete. „Môj vitamín Z,“ napísala blondínka k fotografii s Mirgovej manželom, ku ktorej pridala červené srdce.

Kým ešte pred pár hodinami speváčkin asistent reagoval na správu vyhýbavo, pre Odzadu.sk sa napokon vyjadrila samotná Dominika. „Áno, zachytila som tieto fotky a články, bohužiaľ, dnes ráno z médií počas toho, ako som malého viezla do školy a mrzí ma, že som sa to nedozvedela od človeka, s ktorým som strávila 10 rokov. Cítim sa hrozne. Som smutná a sklamaná,“ reagovala speváčka prostredníctvom manažérky Lucie Medveďovej. „Ale keďže máme spolu krásneho a zdravého syna Peťka a myslím si, že sme obaja skvelí rodičia, verím že nájdeme spoločnú cestu, ako byť dobrými rodičmi naďalej,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska, Odzadu.sk | Foto: IG/zvolkoofficial