Jakub Jablonský patrí aktuálne k slovenskej špičke nielen čo sa týka herectva, ale aj tanca. Fanúšikovia ho môžu sledovať hneď v dvoch markizáckych projektoch Dunaj, k vašim službám a Let’s Dance. Avšak spomínate si na obľúbeného herca, keď ešte vyzeral takto?

Rodáka z Banskej Bystrice dostalo do širšieho povedomia účinkovanie v seriáli Dunaj, k vašim službám, kde hrá nebojácneho Žida Dávida Gutmana. Jakub Jablonský si divákov okamžite získal a ešte väčším miláčikom národa sa stal po prvom kole tanečnej šou Let’s Dance, kde verejnosti odhalil svoj pohybový talent.

Dávid z Dunaja: Neuveríte, čo robil predtým, než sa stal známym!

Horúci favorit na víťaza 9. série však v televíznych projektoch účinkoval aj dávno predtým. Vidieť ste mohli napríklad v seriáloch Červené pásky, Pumpa, Delukse či Nový život, kde stvárňoval postavu Žambocha. Bolo to ešte v roku 2020, kedy nosil dlhšie vlasy. Tie si dokonca v minulosti viazal i do copíka, čo možno vidieť na záberoch z iných snímok nachádzajúcich sa v priloženom videu. Tak čo, spoznali by ste na nich fešáka Jakuba?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Zdroj/Foto: Facebook/Televízia Joj, tvmarkizaofficial, YouTube/DoZ production