Obľúbená moderátorka Aneta Parišková sa len prednedávnom vrátila pred televízne obrazovky potom, čo prekonala náročnú liečbu rakovinového ochorenia. Sympatický blondínka však začiatkom apríla prekvapila množstvo fanúšikov, keď sa na verejnosť dostala informácia, že sa presťahovala za svojim partnerom do USA.

Ako Aneta Parišková (47) uviedla v rozhovore pre Báječnú ženu, s manželom Miroslavom sa rozhodli presťahovať z Kalifornie na Floridu a ich nový americký domov sa má nachádzať v Orlande. Moderátorka TV JOJ zároveň dodala, že so synmi prišla za veľkú mláku na niekoľko mesiacov, nakoľko jej polovička tu žije s dcérami už takmer 30 rokov. Momentálne je však Aneta opäť na Slovensku, kde sa podieľa na výrobe večerného spravodajstva, pričom sa rozhodla otvorene vyjadriť k téme jej sťahovania do USA.

Ako uviedla v príspevku na sociálnej sieti, s manželom fungujú na dvoch kontinentoch už odkedy sa poznajú a neplánujú to ani meniť. “Mirko rešpektuje, že tu mám prácu, ktorá ma veľmi baví, školku, ktorá je mojou srdcovou záležitosťou a veľa ďalších silných väzieb. Teraz sme prvýkrát počas školského roka zobrali do USA aj chlapcov. Som veľmi rada, že sme sa takto rozhodli… Ja som nabrala stratenú energiu a dala som sa zaočkovať a chlapci naberajú skúsenosti, intenzivne sa učia angličtinu a veľa, veľa športujú,” pochvaľuje si moderátorka.

Jedným dychom však dodáva, že zatiaľ čo si ona na chvíľu odbehla na Slovensko aj kvôli vyšetreniam, zvyšok rodiny si užíva slnečné lúče na Floride. “Teraz sa však o mňa moji chalani boja menej. Vedia, že na Slovensku teraz absolvujem vyšetrenia, veľa vecí vybavim, popritom s radosťou odvysielam Noviny v JOJke. (Zvlášť, keď už pomaličky prichádzajú aj dobré správy) No a popritom sa každý deň 2-3 hodiny učíím online s mojimi chalanmi,” dodáva obľúbená tvár TV JOJ.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/aneta_pariskova_official