Radko Urbanyak má v šou Ruža pre nevestu náročnú úlohu. Z 18-tich dievčat si musí vybrať jednu, ktorá od neho v závere šou dostane prsteň. Je možné, že sa stala jeho vyvolenou Julie z Čiech?

Krásna Češka fešákovi z Banskej Bystrice učarovala hneď v úvodný deň, kedy ju ako prvú pozval aj na rande. Počas spoločne strávených romantických chvíľ jej Radko dokonca vyrobil náramok.

Keďže sa Ruža pre nevestu natáčala v predstihu, všetky dievčatá sú už dávno doma. A dve z nich si v nedeľu večer vyšli na Let’s Dance, išlo o Ivanu a Julie. Obe vyzerali nádherne, no na Julke si jedna zo sledovateľov markizáckeho Instagramu všimla zaujímavú vec.

,,Hmmm, náramok na ruke… Žeby repete ako Petrana minulý rok?” zamyslela sa pri videu s účastníčkami šou. Iná slečna si všimla aj prsteň so zeleným očkom, ktorý zdobil brunetkinu ľavú ruku, konkrétne prestenník.

Diváci sa búria: S týmto rozhodnutím v Ruži vôbec nesúhlasia!

Nejde síce o typický zásnubný prsteň s bielym kameňom, no Julka Radkovi počas ich rande pri pohľade do výkladu klenotníctva prezradila, že by klasiku ani nechcela. Viac by sa potešila originálnemu kúsku. ,,Ja chcem zásnubák na mieru. Ja som vyberavá. Ale budem to nosiť celý život… Dúfam,” vysvetlila svoje preferencie.

Radko

Žiarivý šperk na jej ruke by tak mohol nasvedčovať tomu, že ho dostala práve od ženícha Radka rovnako ako náramok, ktorého sa nezbavila ani po ukončení šou.

Radko

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, letsdance.markiza