Reality šou Farma 13 priniesla na televízne obrazovky nielen množstvo zaujímavých súťažiacich, ale aj dobrodružstvo, intrigy či lásku. Pred kamerami sa tu spoznali aj víťaz Miroslav „Mesut“ Debnár s Natáliou Lopašovskou, ktorí tvoria pár dodnes a odhodlali sa na veľký životný krok.

V decembri minulého roka spoznali diváci Farmy v poradí už trinásteho víťaza obľúbenej šou, ktorým sa stal po vyrovnanom boji Miroslav Debnár. Mladý Banskobystričan sa ešte počas pôsobenia na statku zahľadel do krásnej brunetky Natálie, s ktorou tvoria pár dodnes. Dvojica sa s odstupom niekoľkých mesiacov odhodlala na veľký životný krok, pričom sa sťahujú do metropoly Slovenska.

Kráska totiž dostala pracovné miesto v jednom z bratislavských barber shopov, avšak ako priznala, svojho priateľa musela na zmenu prehovárať neuveriteľných osem mesiacov. Mesut však napokon sám s nadhľadom uviedol, že Bratislava sa má jeho príchodom na čo tešiť! Ku kúpe vlastného bytu sa pritom len nedávno odhodlal aj ďalší farmársky pár!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/tvmarkizaofficial, natalia.lopasovska