Sympatická víťazka reality šou Farma 12 pred týždňom uskutočnila zásadný životný krok, keď investovala peniaze do svojej vlastnej nehnuteľnosti. Xénia Gregušová v nej bude bývať spoločne s partnerom Lukášom Stanislavom, s ktorým sa spoznala práve pred televíznymi kamerami.

Xénia Gregušová sa len pred pár dňami pochválila svojim fanúšikom na sociálnej sieti so zásadnou novinkou. Hviezda reality šou Farma 12 a Survivor sa podujala na veľké životné dobrodružstvo, ktorým je kúpa a prerábka vysnívanej nehnuteľnosti. Markizáčka si zaobstarala byt s rozlohou 85 metrov štvorcových v centre Žiliny, pričom je pred rozsiahlou rekonštrukciou.

„Keby nebolo Lukyho, určite by som sa k tomuto kroku sama neodvážila. Vo všetkom mi veľmi veľmi pomohol a myslím, že toto bola ďalšia vec, ktorá náš vzťah len upevnila a spravila ho ešte krajším a silnejším,“ nešetrí chválou na adresu partnera. Dvojica sa ešte pred prvým zásahom do bytu podelila s followermi o video, ktoré zachytáva ich budúci domov v pôvodnom stave.

“Po mesiacoch hľadania a chodenia po rôzných nehnuteľnostiach, či už bytov alebo domov, sme v jednom z našich cieľov. Našli sme tú správnu a vyhovujúcu nehnuteľnosť. Náš nový domov bude vyzerať takto. Ako? To vám nebudem opisovať slovami, lepšie bude ak si pozriete toto naše prvé video,” napísal Lukáš k záznamu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube | Foto: IG/xenia_gregusova