Šou Ruža pre nevestu krásnej východniarke síce ženícha nepriniesla, ale aspoň sa vďaka nej poriadne zviditeľnila. Stanka sa aktuálne môže pochváliť viac ako 180-tisíc sledovateľmi na Instagrame, ktorým sa v strede týždne prihovorila z domu až veľmi nápadne sa podobajúcemu tomu, kde žije známy politik.

Vzťah Radka Urbanyaka a Stanky Lučkovej sa po dotočení šou rozplynul na prach. Z veľkej lásky napokon nebolo nič a každý si išiel svojou cestou. Radko do Osla a Stanka do Košíc.

Julie má posielať ľuďom šokujúce správy o Stanke, tá ju vysmiala!

Podľa najnovších informácií má byť ale vizážistka zadaná a jej srdce si mal získať politik György Gyimesi. ,,K tomu by som sa presne nechcela vyjadrovať (smiech). Ale nemyslím si, že ma s ním mohli vidieť. Akože… Neviem… K tomu by som sa nevyjadrovala, nemyslím si, že je to naozaj niečím podložené,” uviedla pre Plusku na margo údajného vzťahu brunetka.

Stanka sa síce ohľadom možnej novej známosti rozhodla mlčať, ale usvedčiť by ju mohli zábery z kuchyne, ktorá, ako píše magazín Emma, vyzerá presne ako tá Gyimesiho. Televízna nevesta sa v nej ukázala pri robení palaciniek a pár záberov natočila aj v kúpeľni, kde si upravovala vlasy.

Stanka

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gyimesi György (@gyimesi_gyorgy)

Zdroj: Pluska, Emma | Foto: Instagram/stanislavaluckova, tvmarkizaofficial