Branislav Becík sa naprieč celým Slovenskom preslávil ako ten, kto vypovedal poslušnosť vláde Igora Matoviča. Nielenže zrušil pravidelné antigénové testovanie v obci, kde pôsobí ako starosta, ale na svojom účte na sociálnej sieti pravidelne kritizoval rozhodnutia koalície ohľadom Covidu-19. Becík však už na to nie je sám a svoju spoluprácu s Petrom Pellegrinym oznámil v piatok, 4. júna!

Starosta obce Dvory nad Žitavou si získal srdcia mnohých Slovákov tým, že verejne kritizoval rozhodnutia Igora Matoviča. Toto správanie mu však prinieslo aj spoluprácu, a to nie len tak s niekým! Pod svoje krídla si ho vzal Peter Pellegrini a dnes už sú z nich spojenci, ktorí kopú rovnakým smerom.

Peter Pellegrini vsadil na istotu a do strany Hlas- SD prizval člena, ktorý sa kritizovaním vlády OĽaNO rozhodne netají. Aj keď spojenci tvrdia, že im ide o zlepšenie stavu poľnohospodárstva na vidieku, Becíkovi fanúšikovia v tom vidia viac: “Zlým SMEROM ste išli,” píše istá Zuzana. “Mali ste moje sympatie, ale keďže sa dávate dokopy s Pellem, tak u mňa ste skončili,” komentuje iná diváčka. Čo si o tom myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Branislav Becík